Сергій Лисицький долучився до створення Алеї громад на Овруччині

12 жовтня міський голова Сергій Лисицький на Овруччині, спільно з усіма головами та представниками територіальних громад Житомирщини, долучився до ініціативи  створення Алеї громад із 66 дерев, які представлятимуть кожну свою територіальну громаду в області. Цим кроком було започаткувано акцію «Єдність громад Житомирщини», яка відбулась в рамках глобального проєкту «Озеленення Планети».

Завдання проєкту «Greening of the Planet»: об’єднати 1 мільйон людей довкола теми висадження дерев, провести потужну інформаційну кампанію по висадженню дерев та популяризувати тему озеленення планети. Дерева – це легені нашої планети, вони виробляють кисень, нейтралізують шкідливі викиди, зберігають водні ресурси, впливають на формування клімату планети, допомагають підтримувати родючість ґрунтів та захищають їх від ерозії.