Учні Олевської гімназії разом з лісівниками ДП “Олевський лісгосп АПК” долучились до проєкту “Зелена країна”

22 жовтня у рамках програми Президента України «Зелена країна» лісівники дочірнього підприємства «Олевський лісгосп АПК» на чолі з директором лісгоспу Сергієм Вовком висаджували ліс.

До акції долучились також учні 8-го класу Олевської гімназії.

На початку заходу головний лісничий підприємства Борис Лобачевський разом з лісівниками провели дітям необхідний інструктаж та забезпечили садівними матеріалами.

Далі спільними зусиллями у Сущанському лісництві на ділянці площею 1,7 га дружно висадили близько 10 000 саджанців дуба червоного та сосни звичайної.

Зазначимо, що на рік підприємство засаджує понад 100 га лісу.

По завершенню заходу всі діти отримали подарунки від ДП «Олевський лісгоп АПК» із символікою акції.

Довідково.

За програмою Президента за три роки в Україні буде висаджено 1 мільярд нових дерев, за 10 років планується збільшення площ нових лісів на 1 мільйон гектарів.

Будь-яка людина може долучитися до громадської акції “Створюємо ліси разом” та зареєструватися на висадку в обраному лісгоспі. Це абсолютно безкоштовно

Як це зробити? Обирайте зручний для себе спосіб:

• Заповніть форму реєстрації на сайті https://zelenakraina.gov.ua/
  • Зверніться в обласне управління Держлісагентства або у найближчий лісгосп. Контактні номери по кожній області вказані на сайті обласних управлінь.

Ви також можете взяти участь у благодійній акції:

Оберіть область, де ви хочете, щоб ми висадили ліс.

Зробіть благодійний внесок – 50 гривень за одне висаджене дерево.

Усі кошти одразу йдуть на користь підопічних фонду Таблеточки, який вже 10 років допомагає онкохворим дітям долати рак.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук.