Нову партію препарату для лікування коронавірусної хвороби «БІОВЕН» доставлять в регіони

Міністерство охорони здоров’я розподілило в регіони лікарський засіб «БІОВЕН (Імуноглобулін людини нормальний для внутрішньовенного введення 10 г (10 %) по 100 мл)» згідно з наказом №2345 від 25.10.2021.

Препарат буде застосовуватись для лікування пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, які перебувають на стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров’я.

Так, з 27 жовтня розпочнеться розвезення лікарського засобу в регіони:

27 жовтня першу партію направлять до Києва та Київської області;

28 жовтня – до Волинської та Рівненської областей;

03 листопада – до решти регіонів України.

Детальну інформацію щодо розподілу препарату по кожному регіону можна переглянути тут. Загалом планується розвезти 7 557 флаконів, що має покрити 100% потреб.

Лікарський засіб було закуплено за кошти Державного бюджету України на 2021 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру».