Сергій Лисицький привітав колектив ТДВ “РІМ-БОГДАН” з професійним святом

В останню неділю жовтня в Україні відзначають День автомобіліста і дорожника. Напередодні свята, 28 жовтня, колектив ТДВ «РІМ-БОГДАН» вітали з професійним святом.

Зі словами вдячності за працю та побажаннями здоров’я, добра, безпечної роботи до колективу звернувся міський голова Сергій Лисицький, який також зазначив, що на даний час важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту. У цій важливій сфері трудиться численна армія професіоналів, праця яких багато в чому визначає функціонування всіх галузей господарства громади та життєдіяльність населених пунктів.

Також від Олевської міської ради голова громади вручив подяки та грошові премії: водіям Олександру Ярошу, Юрію Драгальчуку та Петру Тимощуку, електрику Сергію Гайчені, електрогазозварнику Миколі Редьку та механіку Володимиру Козловцю.

Також грамотою міської ради було нагороджено керівника товариства з додатковою відповідальністю «РІМ-БОГДАН» Василя Шибецького.