До уваги жителів Житомирщини! Триває прийом заявок для участі у конкурсі із розробки туристичного логотипу та брендбуку області

Як повідомляє Департамент культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, відкритий творчий конкурс із розробки туристичного логотипу та брендбуку Житомирської області спрямований на створення концептуальної ідеї туристичної Житомирщини, що покращить туристичну привабливість Житомирської області.

До участі у конкурсі запрошуються усі талановиті особистості, креативні та дизайнерські студії.

Головний приз – всеукраїнське визнання як творця бренду Житомирщини та винагорода у розмірі 90 тисяч гривень (з урахуванням усіх податків та зборів передбачених чинним законодавством України). Також, згідно умов конкурсу, частина винагороди має бути спрямована на виготовлення брендбуків та сувенірної промо-атрибутики.

Детальніше про ці та інші умови можна дізнатися у Положенні про конкурс.

До участі в Конкурсі в строк, визначений Положенням, допускаються конкурсні роботи (концептуальні ідеї), які включають наступні елементи:

1) заявка на участь у відкритому творчому конкурсі з розробки туристичного логотипу та брендбуку Житомирської області (Додаток 1);

2) опис концептуальної ідеї у форматі PDF;

3) проєкт брендбуку Житомирської області, що міститиме ідеологічну частину, графічну частину, яка включатиме графічне зображення туристичного логотипу (логотипів) області (графічні елементи, образи, шрифти, кольорові рішення), гасло;

4) письмове обґрунтування щодо змісту ідеї туристичного логотипу – до 1 сторінки формату А4;

5) заява, підписана автором роботи, про згоду у разі перемоги на укладання договору про передачу Департаменту культури, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації виключних маи?нових авторських та суміжних прав на логотип та гасло (Додаток 2).

Також ідея має бути має бути авторською!

Заявки прийматимуться до 17.00 години 12 листопада 2021 рокуПереможця буде оголошено – 01 грудня 2021 року.

Надсилайте ваші творчі ідеї на електронну скриньку dkms@kmsdep.zht.gov.ua з позначкою «Конкурс з розробки туристичного логотипу та брендбуку Житомирської області».

У разі виникнення запитань звертайтеся за вищевказаним електронною поштою або телефоном /0412/472200 (Анастасія).

Технічне завдання на розробку туристичного логотипу та брендбуку Житомирської області – Додаток 3

Бланк оцінювання робіт учасників відкритого творчого конкурсу з розробки туристичного логотипу та брендбуку Житомирської області – Додаток 4.  

ДовідковоНаказ Департаменту культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації від 13.10.2021 № 687 “Про затвердження Положення про відкритий творчий конкурс з розробки туристичного логотипу та брендбуку Житомирської області“.

Залишити коментар

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Перейти до вмісту