В Олевській громаді продовжують садити ліс

Олевська громада продовжує підтримувати гарні ініціативи. 30 жовтня міський голова Сергій Лисицький, голова Білокоровицької громади Сергій Коцур, директор ДП «Білокоровицьке лісове господарство» Вячеслав Колодяжний разом із  працівниками лісгоспу висаджували ліс на території Радовельського лісництва. Все це відбувалося у рамках програми Президента «Зелена країна» та міжнародної ініціативи Greening of the Planet («Озеленення планети»).

Спільними зусиллями висаджено 1700 саджанців дуба та сосни, які лісове господарство вирощує у власному розсаднику. Міський голова разом із директором Білокоровицького лісгоспу висадили 250 сіянців дуба.

«Цього року міська рада долучилася до всіх акцій, пов’язаних із висадження лісу. Це важлива і потрібна справа від якої отримуєш і користь, і задоволення водночас. Звертаюсь до всіх жителів громади з простим проханням – берегти ліс, не смітити в ньому, не палити сухе листя або траву, щоб запобігти лісовим пожежам», – прокоментував подію міський голова.