Вітання міського голови Сергія Лисицького з Днем працівника соціальної сфери!

Шановні працівники соціальної сфери!

Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість жителів нашої територіальної громади, які потребують уваги і підтримки, не покинуті, не забуті, а відчувають себе захищеними.

Соціальна робота – це мистецтво налагоджувати зв’язки між людьми. День працівника соціальної сфери – професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за особистим бажанням та покликом душі.

Самовіддане служіння обраній справі, доброта і милосердя, чуйність і щедрість душі винагороджуються подякою та пошаною людей, яким ви допомагаєте долати труднощі, додаєте віри та впевненості у завтрашньому дні.

Хай ваша працьовитість та душевне тепло і надалі служать людям, а свято нехай надасть усвідомлення своєї причетності до великої та дуже важливої справи — соціального захисту людини.

Бажаю вам міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії, добробуту та успіхів у вашій нелегкій, але важливій справі.

З повагою,

міський голова                                             Сергій Лисицький