Міський голова взяв участь у політраді ПП «Слуга народу»

24 листопада міський голова Сергій Лисицький взяв участь у політичній раді Житомирської обласної організації політичної партії «Слуга народу», яку провела новообрана голова партії Олена Шуляк. Учасниками засідання були також голова обласного осередку партії, народний депутат Арсеній Пушкаренко, голова ОДА Віталій Бунечко, голова облради Володимир Федоренко, міські голови. Всі звітували про свою діяльність на посадах за 2021 рік.

За словами Олени Шуляк стартує «Великий звіт» політичної партії «Слуга Народу», розпочинається період звітів місцевих депутатів усіх рівнів та голів міських рад перед виборцями.

«Окремо наголошую: звіти не повинні проводитися формально, для галочки. Це не просто виконання формальних вимог закону. Звіт має бути публічним, проходити в громаді, фіксуватися на фото чи відео», – зазначила вона.

На політраді Сергій Лисицький коротко відзвітував про свою роботу. Наразі він готується до звіту перед громадою, який відбудеться на початку грудня.