Проводиться заміна посвідчень потерпілих від Чорнобильської катастрофи категорії 1

Відповідно до Порядку видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від  11 липня 2018 року № 551, проводиться заміна посвідчень особам з інвалідністю з числа потерпілих від Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 1, щодо яких установлено причинний зв’язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою.

Громадянам, які ще не замінили посвідчення категорії 1 необхідно звернутися до місцевих виконавчих органів або центр надання адміністративних послуг.

За детальною інформацією звертатися до відділу №4 (Олевськ) управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації адреса: м. Олевськ Коростенського району, Житомирської області,  вул. Привокзальна,5, каб. №10,  тел. 2-17-70