У районному секторі пробації із засудженими говорили про насильство та його прояви

Із суб’єктами пробації Коростенського районного сектору №3 філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області, в рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка триває в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно, проведена 03 та 07 грудня 2021 року інформаційно-просвітницька та профілактично-виховна робота. Зокрема, фахівцем соціальної роботи КУ «Центр соціальних служб» Олевської міської ради Валентиною Стужук спільно з начальником Коростенського районного сектору №3 з питань пробації майором внутрішньої служби Анжелою Козловець продемонстровано клієнтам пробації відеоролик «Насильство в сім’ї», а волонтером пробації проведено для засуджених лекцію-бесіду на тему «Тонка грань насильства!».

З суб’єктами пробації обговорено проблеми подолання насильства у сім’ї, жорстоке поводження з дітьми та які мають бути заходи щодо запобігання насильству, а також надано практичні поради як не стати жертвою домашнього насильства та куди потрібно звертатися за консультаціями чи допомогою у випадку, якщо потрапили у ситуацію, пов’язану з насиллям.

В кінці кожного заходу, засудженим вручено інформаційні буклети «тількинемовчи».

Коростенський районний сектор №3 з питань пробації