Нагородження переможців конкурсу малюнка “Створюємо ліси разом”

З 1 по 19 листопада за ініціативи Олевської міської ради проходив конкурс малюнку «Створюємо ліси разом». Конкурс був одним із заходів акції «Створюємо ліси разом», яка реалізується в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Зелена країна».

Метою даного конкурсу є підвищення рівня усвідомлення ролі та значення лісу у житті людини. Діти за допомогою олівців, фарб та фломастерів відобразили своє бачення важливості та значення лісу для збереження життя на планеті. Кожен малюнок був по своєму особливим та унікальним.

На розгляд журі булу представлено 96 робіт, які виконали учні навчльних закладів Олевської громади, серед яких 30 стали переможцями.

Нагороджували переможців міський голова Сергій Лисицьки, а також  представники лісгоспів: директор ДП «Олевський лісгосп АПК» Сергій Вовк», директор ДП «Олевське лісове господарство» Сергій Ткачук та голова профспілкового комітету ДП «Білокоровицький лісгосп» Микола Конончук.

Всі переможці конкурсу отримали грамоти від Олевської міської ради та подарунки.

Подарунки також отримали і міський голова та представники лісгоспів. Їм вручили картини намальовані власноруч вихованцями Олевського ЦДЮТ.

По завершенню нагородження на всіх присутніх чекала прем’єра вистави «По щучому велінню», яку презентували викладачі та вихованці Олевського центру дитячої та юнацької творчості.

Переможці конкурсу:

1. Налапко Сергій