Запрошуємо долучитись до розробки «Програми соціально-економічного розвитку Олевської міської територіальної громади на 2022 рік»

Згідно п. 22 ст.26 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» затвердження програм соціально-економічного та культурного розвитку відповідних адміністративно-територіальних одиниць є виключною  компетенцією  сільських, селищних, міських рад.

При розробці програми  соціально-економічного розвитку мають бути враховані думки, побажання та пропозиції  всіх  верств населення громади (депутатів міської ради, громадських формувань, старост громади, жителів сіл та селищ, трудових колективів тощо).

Виконавчий комітет Олевської міської ради запрошує всіх бажаючих долучитись до розробки «Програми соціально-економічного розвитку Олевської міської територіальної громади на 2022 рік»

Пропозиції приймаються: на паперових носіях – до загального відділу Олевської міської ради (вул. Свято-Миколаївська 4); на електронну адресу – olevsk_miskrada@ukr.net , або за телефоном гарячої лінії  – 098-836-44-78

Проєкт