В Житомирській ОДА привітали багатодітні родини, в яких виховуються більше 10-ти дітей

29 грудня, перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко привітала багатодітні родини Житомирщини, в яких виховуються 10 і більше дітей. Також до привітань долучилися представники Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

Серед сімей були дві родини з Олевської громади. Це сім’я Волошко Ніни Степанівни і Олександра Володимировича,в якій виховуються 13 дітей та сім’я Михайленко Наталії Петрівни і Віталія Анатолійовича в якій виховують 11 дітей.

Члени сімей отримали подарунки від Департаменту соціального захисту населення ОДА.

Також під час заходу відбулося підбиття підсумків обласного конкурсу-огляду молодих сімей.