В Олевському Центрі надання адміністративних послуг відтепер доступний шеринг документів через застосунок Дія

Команда Центру надання адміністративних послуг Олевської міської ради кожного дня працює над впровадженням інноваційних сервісів, задля забезпечення комфорту жителів громади під час отримання адміністративних послуг.

Нова послуга шеринг стала доступною для відвудувачів Олевського ЦНАПу відсьогодні, 2 лютого.

Шеринг – це новітній спосіб надання копій цифрових документів, який покращує ефективність роботи ЦНАПу і скорочує час на обробку та перевірку документів заявників.

Застосунок Дія надав можливість громадянам ділитися копіями цифрових документів, а також перевіряти їх дійсність у декілька кліків – просто, зручно та без паперових примірників або їхніх копій, завдяки скануванню QR-коду.

Як працює шеринг?

1. Відкриваєте документ у Дії, там де QR-код;
  2. Працівник його сканує;
  3. Дія запитує дозвіл, ви підтверджуєте запит;
  4. Дія формує цифрову копію документа з е-підписом;
  5. Дія передає копію до інформаційні системи ЦНАП.