Обласний лабораторний центр повідомляє: за добу 02 лютого на Житомирщині зареєстровано рекордну кількість нових лабораторно підтверджених випадків — 2933

Протягом останніх тижнів на Житомирщині спостерігається стрімке поширення коронавірусу, зокрема його варіанту Омікрон, що спричинило значний приріст нових випадків захворювання.

Як повідомляє директор ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр” Зиновій Парамонов, станом на 09:00 03.02.2022 (за минулу добу – 02 лютого) в області зареєстровано рекордну кількість нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19 – 2933.

Всього випадків (з наростаючим  підсумком) –164080

Померло (всього) –3373

Всього одужало –140362

Активні хворі –20345

Всього проведено ПЛР-тестувань за добу –4033

Всього проведено ПЛР-тестувань (з наростаючим підсумком) –485153

Всього проведено ІФА-тестувань за добу –414

Всього проведено ІФА-тестувань ( з наростаючим підсумком) –399747

Нагадаємо, що з 20 січня  у Житомирській області діють обмеження «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки.

Зверніть увагу! За використання підробленого COVID-сертифіката – до 2 років обмеження волі.

Аби уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, обов’язково вживайте профілактичних заходів та дотримуйтеся основних правил:

– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;

– носіть захисну маску в громадських місцях;

– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Пам’ятайте! Вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби!