Рішенням комісії з питань ТЕБ та НС продовжили дистанційне навчання

Сьогодні, 4 лютого, під головуванням заступника міського голови Василя Ковальчука відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Олевської міської територіальної громади.

Члени комісії обговорили питання продовження дистанційного навчання учнів, призупинення роботи дошкільних навчальних закладів та роботи суб’єктів господарювання незалежно від форм власності.

Сімейний лікар, координатор з питань терапії та сімейної медицини КНП “Олевський ЦПМД” Марина Власенко зазначила, що станом на 3.02.2022 р. на амбулаторному лікуванні знаходиться 334 особи хворих на COVID-19, але захворюваність з кожним тижнем стрімко зростає.

За словами головного лікаря КНП «Олевська ЦЛ» Олега Казюка на стаціонарному лікуванні знаходиться 45 хворих на COVID-19, з них 5 дітей. Протягом останніх тижнів, COVID-19 вражає дедалі більше дітей різного віку, які тяжко переносять хворобу. Двох діток з Олевської лікарні було направлено в Житомирську обласну дитячу лікарню.

Завідувач Олевського міжрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Андрій Мілянович проінформував, що протягом останніх двох тижнів відмічається зростання захворюваності у порівнянні з минулими тижнями. Найбільша кількість хворих реєструється в місті Олевськ (68% від загальної кількості).

Начальник Олевського управління Головного управління Держпродспоживслужби Людмила Козловець зазанчила, що в період з 28 січня до 3 лютого фахівцями управління проведено було 7 позапланових заходів державного нагляду та контролю та 38 комісійних обстежень об’єктів, за результатами яких складено 10  протоколів про адміністартивні правопорушення.

З урахуванням всіх пропозицій та зауважень комісія прийняла рішення продовжити дистанційне навчання учнів 1-11 класів, позакласних гуртків, музичної школи, ДЮСШ, ЦДЮТ, призупинити роботу дошкільних навчальних закладів, а також призупинити роботу суб’єктів господарювання незалежно від форм власності, діяльність яких пов’язана з наданням послуг групам осб (фітнес центри, спортивні зали, танцювальні гуртки, школи іноземних мов тощо) до 11 лютого.