6 медалей із чемпіонату Житомирської області з греко-римської боротьби

28-29 січня у Житомирі відбувся чемпіонат області серед юнаків 2009-2010 р. н. У змаганнях взяли участь 7 збірних команд районів та територіальних громад – це близько 100 борців. Збірна команда з м. Олевськ взяла участь у складі 13 юнаків.

Змагання розпочались з найменшої вагової категорії – 29 кг. Від команди з Олевська у цій вазі боролися 5 спортсменів, та нажаль здобути медаль ніхто не зміг. Але в послідуючих вагових категоріях більш досвідчені борці змогли вибороти три золоті, одну срібну та дві бронзові медалі.

Так, чемпіонами області стали: Андрій Перев’зко, Даніїл Іщенко та Вадим Демедюк. Друге місце посів Іван Лук’янчук, а бронзову нагороду здобули Влад Гончар та Назар Корнійчук. Спортсмени були нагороджені медалями та грамотами.

Підбивши підсумки та визначивши команди переможниці, наші юні борці змогли здобути ІІІ загальнокомандне місце, набравши 150 рейтингових очків.