Інвестори планують відкрити на території громади молочну ферму

ТОВ «Олевська молочна ферма» планує збудувати на території Покровського округу, в селі Будки, молочну ферму. Цю новину озвучив депутатам директор даного товариства Олександр Худченко на сесії міської ради, яка відбулась 3 лютого: «На території громади ми хочемо побудувати молочну ферму, яка буде нараховувати 200-400 голів дійного стада… Ми хочемо створити робочі місця на території громади. Саму компанію ми зареєстрували в місті Олевськ для сплати всіх необхідних податків, щоб вони йшли в місцевий бюджет. Ми познайомились з Асоціацією виробників молока, яка консультувала і гарантували нам впевненість, що можна розпочинати будувати і буде результат».

Для забезпечення худоби кормами, які вони планують вирощувати самі, фермі потрібна земля.

«Ці всі земельні ділянки будуть виставлені в Прозоро на аукціон… Це земельні ділянки с/г призначення в Покровському, Тепеницькому, Руднє-Бистрянському та Замисловицькому округах», – зазначив заступник міського голови Василь Ковальчук.

Інвестиції в громаду складуть близько 100 мільйонів гривень.