15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав!

Шановні учасники бойових дій, воїни – інтернаціоналісти!

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-я річниця виведення військ з Афганістану.

Відзначення цього дня свідчить про глибоку повагу суспільства до людей, яким довелося в мирні роки нести військову службу в «гарячих точках» світу.

Шановні воїни-інтернаціоналісти, ваш звитяжний шлях – яскраве втілення ідеалів братерства, мужності, благородства та вірності присязі.

Саме ваша відданість інтересам України та патріотизм є взірцем для нинішнього покоління українських військовослужбовців, які з честю виконують важливі військові завдання, захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої держави на сході.

З великою шаною згадую тих, хто віддав своє життя заради миру і стабільності у світі. А всім, хто пройшов через жорстокі війни бажаю міцного здоров’я, сили духу, родинного щастя та благополуччя. Нехай завжди над всіма нами буде мирне небо.

міський голова                                Сергій ЛИСИЦЬКИЙ