Інформування споживачів про намір встановлення цін на комунальні послуги з поводження з побутовими відходами

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом від 05.06.2018 року №130 Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, КП «Олевськ-Комунальник» Олевської міської ради, інформує споживачів комунальних послуг про намір встановлення нових тарифів з послуг поводження з побутовими відходами у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати, цін на паливно-мастильні матеріали та запчастини (розрахунки додаються).

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються протягом 8 календарних днів з дня опублікування за адресою: вул. Свято-Миколаївська, 4, м. Олевськ, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11001 або на електронну пошту: olevsk_miskrada@ukr.net

Розрахунок вартості послуг з поводження з побутовими відходами по Олевській міській територіальній громаді для населення, підприємств, установ та організацій