В Олевську вшанували Героїв Небесної Сотні

Революція гідності – сторінка української історії, яка назавжди змінила свідомість наших громадян. Трагічні події зимових днів 2013-2014 років чітко показали прагнення нашого народу: курс на європейські цінності, боротьба проти несправедливості, бажання кращого майбутнього для себе та своїх нащадків.

20 лютого Україна вшановує пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні. В ході запеклих протистоянь, в період з 18 по 20 лютого загинуло 77 справжніх патріотів своєї держави. Всього, за три місяці революції небесний полк поповнися 107 Героями України.

18 лютого з нагоди Дня вшанування пам’яті Герої Небесної Сотні в Олевську біля меморіалу загиблих воїнів АТО відбулись пам’ятні заходи, присвячені подіям Революції Гідності.

У заході взяли участь: міський голова Сергій Лисицький, заступник міського голови Юрій Данюк, заступниця голови Коростенської РДА Лариса Хоречко, учасники Революції Гідності та небайдужа громадськість.

Учасники заходу поклали квіти до меморіалу загиблих воїнів АТО в честь вшанування пам’яті борців за незалежність і мирне майбутнє.

Після чого відвідали музей, де біля стенду Героїв Небесної Сотні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих патріотів, які заплатили власним життям за свободу та європейський вибір українців.

По завершенню всі учасники заходу переглянули виставку малюнків, яку підготували вихованці Центру дитячої та юнацької творчості.

Слава Україні!

Вічна пам’ять Героям!