Важлива інформація для споживачів ТОВ “Житомиргаз Збут”!

ТОВ “Житомиргаз Збут” гарантує постачання газу всім клієнтам та не нараховує пеню!

“Шановні клієнти! У цей складний для всіх нас час, ТОВ “Житомиргаз Збут” продовжує працювати заради своїх клієнтів. Попри військові дії в нашій країні, ми не лише гарантуємо стабільне постачання природного газу в домівки українців, а й не нараховуємо штрафи та пеню за несвоєчасну оплату за газ. На період військових дій ми не будемо припиняти газопостачання, навіть тим хто має борги”, – йдеться у повідомленні компанії Це стосуватиметься не лише газу, а й усіх інших житлово-комунальних послуг. Таке рішення 6 березня ухвалив Уряд, який заборонив припиняти надання комунальних послуг у разі несплати або оплати не в повному обсязі, а також нараховувати та стягувати штрафи або пені у разі несвоєчасної або неповної оплати за ЖКП населенням. Ця війна об’єднала всіх українців і вкотре нагадала про важливість підтримувати один одного. ТОВ ” Житомиргаз Збут”, що працює під брендом “ТВІЙ ГАЗЗБУТ”, продовжує сумлінно нести свою варту! Працюємо кожен на своєму фронті! Все буде Україна!

Марина Безименна

Менеджер із зв’язків з громадськістю ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ»