Олевщина в жалобі! Вони загинули за Україну!

9 березня 2022 року внаслідок артилерійського обстрілу позицій на Світлодарській дузі, загинули водій механізованого взводу молодший сержант ЯЦЕНКО Валентин Миколайович та номер обслуги молодший сержант ЗАРУЦЬКИЙ Олег Юрійович. Військові призвалися в один день 24.02.2022 року, обидва родом із села Бацево Олевського району Житомирської області, загинули на одній позиції.
Молодшому сержанту Яценко Валентину було 50 років, вдома у захисника залишилась дружина та три донечки.
Молодшому сержанту Заруцькому Олегу 23 лютого виповнилось 40 років.
Вдома у військового залишилися дружина, донечка та два сини.
Олевська громада та міський голова Сергій Лисицький висловлюють щирі співчуття родинам Героїв. Гірко та несправедливо втрачати наших захисників.  Низький уклін та світла пам’ять Героям, які в такий тяжкий та доленосний для країни час стали на захист держави. Ми у вічному боргу перед ними.
Інформацію взято із фейсбук-сторінки Житомирської ОДА