За благодійні кошти придбано авто для захисників

За благодійні кошти, які вдалося зібрати нашій громаді, днями придбано автомобіль. Ключі від нього вже передав прикордонникам міський голова Сергій Лисицький.

«Дякую вам від імені громади за ваш захист. Ви завжди можете розраховувати на місцеву владу, громаду. Ми робимо все можливе, щоб забезпечити міцний тил. Разом до перемоги!», – зазначив Сергій Іванович.

Вся громада об’єднана бажанням підтримати та допомогти нашим захисникам. Весь час від людей, підприємців надходила і продовжує надходити допомога продуктами харчування, одягом, різного роду забезпеченням, грошима. Багато людей виявили бажання бути волонтерами, готувати обіди.

Міська рада та особисто міський голова Сергій Іванович щиро дякує кожному жителю громади, знає про вклад кожного і всім дякує.