Про гуманітарну допомогу з Італії та хто її може отримати. Оновлено

На прохання міського голови Сергія Лисицького, за ініціативи депутатки Житомирської обласної ради Поліни Алдошиної до Олевська прибула гуманітарна допомога з Мілану (Італія).

Великий вантажний автомобіль був наповнений гуманітарною допомогою, яка включає: одяг для дітей та дорослих, текстиль, медичні засоби, постільна білизна, побутова хімія, їжа довготривалого зберігання, засоби особистої гігієни, дитячі товари та харчування тощо.

Дитяче харчування, одяг, дитячі товари видаватимуться в першу чергу внутрішньо переміщеним особам. За детальною інформацією звертатись, з 10.00 до 16.00 в робочі дні, за номером: 098-36-00-930.

Хто проживає в Олевську або внутрішньо переміщеним особам  за допомогою можна звертатись в Олевський ЦНАП.

Ті, хто проживає за межами Олевська, звертатися до старост.

Шановні громадяни, гуманітарна допомога, що надходить до Олевської міської ради розподіляється першу в чергу:

– військовослужбовцям ЗСУ, ТРО;

– медичним закладам громади;

– внутрішньо переміщеним особам.

Дякуємо європейським партнерам за підтримку!

Дякуємо усім, хто долучається до допомоги нашим ЗСУ та вимушено переселеним українцям. Разом ми переможемо!