До Олевська надішла гуманітарна допомога від гумштабу при Житомирській ОВА

Гуманітарний штаб при Житомирській обласній військовій адміністрації надіслав до Олевська гуманітарний вантаж для допомоги внутрішньо переміщеним особам. Доставку вантажу здійснив наш земляк Рябой Олег Іванович, за що міська рада щиро йому вдячна.

У переліку гуманітарної допомоги є одяг, теплі простирадла, продукти харчування, медикаменти, дитяче харчування, засоби гігієни (в т.ч. дитячі). Їх видають в першу чергу внутрішньо переміщеним особам. За детальною інформацією звертатись, з 10.00 до 16.00 в робочі дні, за номером: 098-36-00-930.

Щодня до Олевська прибуває багато сімей, які виїхали із зони бойових дій, деякі залишились без житла. Станом на 16 березня лише в Олевську зареєстровано 100 осіб, в селах внутрішньо переміщених осіб реєструють старости.