Гуманітарна допомога: як і де отримати?

Після реєстарції, якщо переміщені особи планують проживати в Олевську, для отримання гуманітарної допомоги, в тому числі продуктових наборів, звертатися потрібно у відділ освіти, молоді та спорту Олевської міської ради, за адресою: бульв. Воїнів – Афганців, 1. Якщо проживати переселенці планують у селах чи селищах громади, потрібно звертатись до старости. Вже через старосту переміщені особи отримають всю необхідну допомогу централізовано.

Дитяче харчування та засоби гігієни також зможуть отримати у старост згідно запиту.

Старостам потрібно сформувати список у довільній формі, але потрібно зазначити таку інформацію: список внутрішньо переміщених осіб у­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ старостинському окрузі; назва населеного пункту; родина ( кількість чол.); ПІП кожного члена родини; з якого населеного пункту прибули; адреса тимчасового проживання; кількість дорослих і дітей до 14 років.