Внутрішньо переміщені особи вже отримують допомогу за місцем проживання

Станом на 6.04 у громаді зареєстровано 1420 внутрішньо переміщених осіб (далі ВПО).

Лише за вчора, 5 квітня, була видана гуманітарна допомога 115 людям (76 дорослих та 39 дітей).

Змінено формат видачі гуманітарної допомоги. Внутрішньо переміщені особи, які проживають в селах, будуть отримувати гумдопомогу за місцем проживання, для цього потрібно звертатись до старости.

Так, вчора таку допомогу отримали 59 ВПО: 17 людей із села Замисловичі, 9 людей із села Майдан, 33 людини із села Зольня та 17 людей з Олевська.

Також надавали допомогу сім’ям, які перебувають на обліку Служби у справах дітей як такі, що опинились у складних життєвих обставинах.

ВАЖЛИВО! Сім’ї з дітьми,  чоловіки яких знаходяться в зоні бойових дій також зможуть отримати гуманітарну допомогу.

Гуманітарна допомога: як і де отримати?