Просимо долучитися до збору коштів

Шановні жителі громади! Повідомляємо вас, що за благодійні кошти, які надійшли на рахунок міської ради були закуплені тепловізори. Досі є потреби у матеріально-технічному забезпеченні, тому просимо долучитися до збору коштів. Усі, хто має можливість та намір зробити внесок, можуть зробити це вже зараз – принести в Олевський ЦНАП чи перерахувати з картки “єПідтримка”.

Реквізити для допомоги: 4731 2191 2300 8306 рахунок начальника відділу економічного розвитку, транспорту, інвестицій та комунальної власності Олевської міської ради Ковальчук Олег Борисович.