Чому у наших магазинах продають польські продукти?

На ранковій нараді 26 квітня начальник Олевського відділення поліції Ігор Григоришин зазначив, що до відділку поліції надходять повідомлення щодо продажу продуктів гуманітарної допомоги в магазинах громади. Поліція вже відреагувала та провела перевірки декількох торгових точок.

У наших магазинах дійсно з’явилося багато товарів із-за кордону, зокрема Польщі, з часом їх більшатиме, але це не гуманітарка – зазначив він. Нашої продукції не вистачає, її або не виробляють або зупинили виробництво зі зрозумілих причин. Оптові бази закупляють товари там, де вони є і які є аби запобігти продовольчій кризі. Умовно кажучи, дві фури з продуктами Україні продають, одну надають в якості гуманітарної допомоги. Саме тому продукти з гуманітарки, як ми звикли говорити, співпадають з продуктами на полицях магазинів.

Якщо Ви, як покупець, маєте сумнів у походженні цього товару, можна звернутись з проханням надати товарну накладну.