На Олевщині вшанували подвиг ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та пам’ять жертв катастрофи

Сьогодні виповнюється 36-та річниця аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч українців.

Ми повинні пам’ятати та передавати наступним поколінням весь біль трагічних подій 1986 року, щоб уникнути їх повторення в майбутньому.

Героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС вшанували на Олевщині представники органів місцевої та районної влади, рятувальники, військові та громадськість.

«Вклоняємося захисникам, які ціною власного життя та здоров’я ліквідували наслідки цієї жахливої трагедії для всього людства. Сьогодні Україна стоїть на шляху нових випробувань: іде відкрита війна росії проти нашої держави, але я впевнений ми вистоїмо та перемога обов’язково буде за нами», – зазначив міський голова Сергій Лисицький.

Присутні вшанували пам’ять загиблих внаслідок цієї катастрофи хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника Героям Чорнобиля.