Акція вдячності

В Олевську висадили 508 кущів самшиту.

На знак вдячності нашій громаді військовий колектив одного із батальйонів ТРО Житомирщини підготував місту подарунок. Як подяка за підтримку та допомогу місцевих жителів, міської ради, за концерти, які для них організовували, військові ініціювали акцію з озеленення.

Вони придбали 508 кущів самшиту та спільно із вихованцями ЦДЮТ, колективом міської ради та КП «Комунальник» висадили їх на Соборній площі.

Самшит чудово доповнив площу, зробив її ще зеленішою та красивішою. Своїм вічнозеленим виглядом він довгі роки слугуватиме нагадуванням про них, буде чудовим спогадом для дітей.

Міський голова Сергій Лисицький подякував всім за гарну справу, набажав багато доброго та зазначив, що акція мала відбутись до Дня міста, але з певних причин її довелось перенести.

А потім міський голова пригостив дітей морозивом і вони зробили фото на згадку.

Дякуємо вам,  наші Захисники !Все буде Україна!

Деякі фото в оригіналі поки опублікувати не можемо. Просимо вибачення якщо чийогось фото не має (фото будуть в галереї після перемоги).