Навіки вірний військовій присязі…

«Загинув, захищаючи волю та незалежність України смертю хоробрих» – йдеться у повідомленні про смерть Захисника України, жителя села Стовпинка Білого Анатолія Володимировича.

Анатолій був гранатометником механізованого батальйону. Всі ці місяці війни він мужньо стояв на захисті рідної землі. Загинув поблизу Новолуганського Донецької області.

Анатолію було всього 48… Без чоловіка залишилась дружина Ганна Олександрівна, а троє синів – без батька. Середній син Олександр служить у ЗСУ з вересня 2018 року в житомирській 95-ї, Роман, 1997 р.н. та Дмитро, 2008 р.н.

Вся громада висловлює щирі співчуття родині та близьким, які переживають втрату рідної людини. Низько схиляємо голови в скорботі.

Честь і вічна світла пам’ять Анатолію, який залишився вірним українському народу, був патріотом своєї країни.