У міській раді обговорили про безпекові умови та підготування закладів освіти до нового навчального року

Міський голова Сергій Лисицький, його заступник Юрій Данюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту Валерій Левченко провели розширену нараду із керівниками закладів освіти нашої громади.

Серед головного під час наради було обговорено питання підготовки закладів освіти до початку 2022/23 навчального року, створення безпечних умов перебування дітей, учнів, і викладачів у них.

«Ми маємо докласти максимум зусиль аби розпочати новий навчальний рік у звичному форматі, а найголовніше щоб це було безпечно. Наше головне завдання – створити максимально безпечні умови для всіх учасників освітнього процесу», – наголосив міський голова.

Заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту Алла Гаврилюк  детально розповіла про вжиті заходи МОН з підготовки до навчання з 1 вересня та наголосила що очний процес розпочнеться лише там, де будуть підтверджені по всіх вимогах укриття, для повної безпеки перебування у них.