Одинадцятикласникам Олевської ЗОШ №3 вручили свідоцтва про загальну середню освіту

Через війну цього року, нажаль, не було традиційних урочистостей. Тому, свідоцтва, відзнаки та медалі учні Олевської ЗОШ №3 отримали у рідному закладі.

Привітати випускників із закінченням школи завітав міський голова Сергій Лисицький

«Я впевнений, що вчителі дали вам всі знання, необхідні для хорошого старту в житті. Бажаю подальших успіхів, здійснення усіх планів та
мрій. Нехай вам щастить у майбутньому”, – зазначив міський голова.

Цього року Олевська загальноосвітня школа  №3 випустила 8 медалістів, з них 7 отримали золоті медалі.

Міський голова відзначив їх за високі досягнення у навчанні також грамотами Олевської міської ради.

Було ще чимало нагород, адже серед випускників також багато переможців предметних олімпіад, творчих конкурсів, спортивних змагань.

На завершення хлопці та дівчата подякували вчителям за знання, терпіння, турботу, за усе хороше, чого навчили їх за одинадцять років у школі.

З щирими усмішками та неприхованими сльозами на очах вони прощалися зі своїми вчителями, друзями та шкільним життям.

Варто зазначити те, що одинадцятикласники кошти, які б мали витратити на святкування, передали на потреби ЗСУ.

Пишаємося, що в Україні росте така молодь.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук.