В селі Копище відбувся мітинг приурочений до 79-ї річниці Копищенської трагедії

Мітинг-реквієм та покладання квітів відбулися 12 липня в селі Копище з нагоди 79-х роковин Копищенської трагедії, під час якого вшанували пам’ять мирних жителів живцем спалених німецькими фашистами в роки Другої Світової війни.

13 липня 1943 року в с.Копище сталася одна з найжахливіших трагедій України: німецько-нацистські загарбники влаштували каральну операцію “Фрау Хельга” (пані Ольга), метою якої було повне знищення жителів села. За один день спалили живими 2887 мирних жителів, з них 1347 дітей віком до 12 років. Врятувались лише четверо дорослих та 46 дітей.

Участь у заході взяли: міський голова Сергій Лисицький, секретар ради Сергій Мельник, керуючий справами виконавчого комітету Володимир Дворецький, староста села Михайло Михалець та місцеві жителі.

Отець Олександр Церкви Пресвятої Богородиці с. Копище провів панахиду та запросив до спільної молитви.

Присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти.

Після мітингу бажаючі відвідали Копищенський музей.