Міський голова Сергій Лисицький привітав випускників Олевського ЦДЮТ

Серед випускників цього року вихованці Зразкових художніх колективів «Сузір’я» та «Тіп-Топ», гуртка естрадного співу і гуртка бісероплетіння, а саме: Сніжана Мосійчук, Анастасія Корчевська, Каріна Лук’янчук, Світлана Мирончук, Юлія Павленко, Марина Гергало, Анна Біла, Анна Клочкова та Софія Пайцун, Софія Чистякова та Анастасія  Рябой.

Міський голова Сергій Лисицький привітав випускниць, побажав їм легкого подальшого майбутнього та мирного неба, а також вручив їм подяки Олевської міської ради.

Також під час заходу за традицією директор Олевського ЦДЮТ Артем Курбеко вручив дівчатам-випускницям сертифікати про закінчення закладу.

За рішенням педагогічної ради «Лідером року» стала Сніжана Мосійчук, а у номінації «Зірка року» перемогли Софія Чистякова та Анастасія Рябой.