Олевський ЦРД №2 «Сонечко» отримав гуманітарну допомогу від Unicef

Допомога була надана за сприяння  представника гумштабу при Житомирській ОВА Олега Рябого, який вже неодноразово допомагає Олевщині.

Цього разу гуманітрану допомогу від ООН UNICEF  отримав Олевський ЦРД №2 «Сонечко», а це: групові набори для раннього розвитку дитини, пластикові мати, групові набори для дозвілля та психологічної підтримки дітей та батьків, настільні ігри, ігрові парашути для групових активностей та канцелярію.

Нагадуємо, нещодавно 8 навчальних закладів Олевської громади отримали гуманітарну допомогу від дитячого фонду ООН Юнісеф.

Також ЦРД «Сонечко» отримав гуманітарну допомогу у вигляді 40 матраців, за сприяння Маргарити Сіранчук, від «Агенції регіонального розвитку Житомирської області».

Щиро вдячні за допомогу та підтримку.

Сподіваємося на подальшу співпрацю та прямуємо лише до перемоги!