Дружба не знає кордонів!

“Дружба не знає кордонів!”, – саме так перекладається назва – українсько-німецької організації, яка вже не вперше допомагає нашій громаді.

Цього разу для дітей, які через війну покинули свої домівки і приїхали жити до нашої громади, передали ноутбуки для навчання.

З цього приводу, міський голова Сергій Лисицький зустрівся з дітьми, побажав їм гарних оцінок, успіхів у навчанні та вручив комп’ютери.

Пристрої не є новими, але вони якісні та в гарному стані, тому слугуватимуть помічниками ще довго.

Будь-яка підтримка для таких родин стає точкою опори, острівком впевненості у завтрашньому дні, тому є дуже важливою.

Варто зазначити, що місяць тому з Німеччини передали 21 ноутбук, які були вручені дітям. Сподіваємось на подальшу співпрацю і допомогу від європейських друзів.