Відбулась робоча нарада із суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству

11 серпня під головуванням заступника міського голови Юрія Данюка відбулась робоча нарада із суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству

Нарада відбулась за участі представників поліції, служби у справах дітей, КУ «Центр надання соціальних послуг» та відділу освіти, молоді та спорту.

Під час наради присутні окреслили спільні дії, оперативність та взаємоінформування про випадки насильства в сім’ї, проведення профілактичних, інформаційно-просвітницьких заходів щодо попередження насильства в сім`ї.

А також розглянуті питання щодо налагодження належної взаємодії, узгодження та вирішення проблемних питань під час реагування та відпрацювання випадків домашнього насильства.

По завершенню було наголошено, що тільки за чіткої та злагодженої співпраці всіх відповідних служб та установ, на які покладено функції щодо здійснення заходів із запобігання та протидії домашньому насильству, можливе досягнення певних результатів у протидії домашньому насильству.

Домашнє насильство не можна замовчувати, воно потребує ефективного реагування і скоординованих дій.