З Днем молоді!

Щиро вітаю з Днем молоді!

Цьогоріч це свято в Україні дуже особливе. Адже ми вперше відзначаємо його разом з усім світом у Міжнародний день молоді – 12 серпня.

Це свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Всіх, хто не припиняє мріяти, діяти, пізнавати, посміхатися, вражати і радіти життю.

Зараз в Україні йде повномасштабна війна, ми виборюємо свою незалежність і безумовно, одну з найважливіших ролей сьогодні відіграє саме молодь!

Українська молодь воює і волонтерить, захищає рідну землю від ворога, рятує і лікує, працює, навчає і навчається заради Перемоги, народжує і виховує дітей і є прикладом справжнього патріотизму та сміливості.

Це буде Перемога кожного з Вас – молодих і завзятих сміливців! І не важливо, скільки років Вам у паспорті.

З Днем молоді!

Все буде Україна!