Учні 4 класу Олевського ліцею №3 передали понад 2000 грн на потреби ЗСУ

Діти під час війни особливо вразливі. Повномасштабне вторгнення РФ торкнулося кожного маленького українця та українки. Однак, багато хто з них не тільки вірить у перемогу, а долучається до її наближення своїми вчинками. Вже вкотре це демонструють маленькі жителі нашої громади.

Цього разу однокласники, учні 4-А класу Олевського ліцею №3 Назар Осипчук та Данило Деняков назбирали для військових майже 2500 грн.

Гроші хлопці принесли у міську раду і передали голові громади Сергію Лисицькому, який запевнив, що ці кошти будуть перераховані на придбання автомобіля (на який ще триває збір) для військовослужбовців.

«Наші діти – справжні патріоти, кожен застосовує власні таланти та вміння аби допомогти зібрати кошти на потреби наший українських захисників», – зазначив міський голова.