Підопічних територіального центру привітали з Днем людей похилого віку

В Україні 1 жовтня відзначають День ветерана та Міжнародний день людей похилого віку , що є символом поваги та доброти до старших.

Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам, пенсіонерам, людям похилого віку за вклад у розвиток країни, громади, за багаторічну добросовісну працю та мудрість.

Напередодні свята міський голова Сергій Лисицький разом із заступником Юрієм Данюком відвідали Кишисньке стаціонарне відділення та привітали підопічних  зі святом. Всім мешканцям побажали міцного здоров’я, добробуту, довгих років життя та мирного неба над головою.

Для дідусів та бабусь того дня артисти Сільського будинку культури підготували невеличкий концерт.

Також всім мешканцям терцентру від міської ради вручили продуктові набори.