За минулий тиждень в Олевській громаді зафіксували понад 300 нових випадків COVID-19

Останні кілька тижнів постійно відбувається зростання кількості нових хворих на COVID-19. За період з 26 вересня по 2 жовтня 2022 року в Україні зафіксовано 42802 нові підтверджені випадки коронавірусної хвороби COVID-19 (з них 5184 дітей).

В Олевській громаді за даний період виявлено 339 чоловік (з них 137 дітей).

Саме тому наголошуємо про важливість вакцинації, адже це єдиний спосіб захиститися від важкого перебігу хвороби.

В Україні використовується декілька вакцин. Для первинного курсу вакцинації достатньо використати одну з них:

• Comirnaty від Pfizer-BioNTech – дві дози вакцини з інтервалом у 3 тижні;
  • CoronaVac від Sinovac Biotech – дві дози вакцини з інтервалом у 14-28 днів;
  • Jcovden (Janssen) від Johnson& Johnson – достатньо однієї дози вакцини.

При повному первинному курсі вакцинації будь-якою з цих вакцин генерується зелений COVID-сертифікат, який є підтвердженням пройденого курсу вакцинації.

Щоб посилити і подовжити захист від важкої форми хвороби, через 5 місяців після первинного курсу всім повнолітнім слід зробити бустерне щеплення будь-якою наявною вакциною проти COVID-19.

В пункті щеплення Олевського Центру ПМД доступна вакцина CoronaVac для 1-ї, 2-ї та бустерної дози, та вакцина Pfizer для бустерної дози.

Графік роботи пункту щеплення Олевського Центру ПМД з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 16.00

Будьте здорові!

Бережіть себе та своїх рідних!