Учні Лопатицького ліцею зібрали та передали кошти для ЗСУ

Сьогодні, 7 жовтня, учні Лопатицького ліцею провели благодійний ярмарок. Метою та основою такого заходу стала благородна місія – зібрати кошти для Збройних Сил України.

Всі виручені кошти діти вирішили передати міському голові Сергію Лисицькому. «Ми хочемо передати ці кошти Вам, як голові нашої громади, щоб Ви передали їх на ЗСУ», – сказали учні ліцею. В патріотично оздобленому конверті діти принесли 5300 гривень.

Міський голова Сергій Лисицький зауважив: «Коли діти стоять десь на узбіччі дороги, збирають кошти, коли ці діти готують домашню випічку та продають зі щирим, відкритим серцем, щоб заробити гроші не заради того, щоб купити собі мобільний телефон чи, скажімо, морозиво, а віддати нашим хлопцям. Тому дякую за ту роботу, яку ви проводите, дякую батькам за таке виховання. Дякую за ваш патріотизм, за ваш такий дух і ми обов’язково переможемо разом».