На виконання рішення ради оборони області запроваджується дистанційне навчання

Сьогодні, 2 листопада, відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Олевської міської територіальної громади, яке провів міський голова Сергій Лисицький.

На порядку денному було розглянуто одне питання – введення в дію рішення ради оборони Житомирської області щодо запровадження дистанційної форми навчання для закладів освіти на території громади. Дане питання було ретельно опрацьовано та обговорено.

Починаючи з 3 листопада 2022 року рішенням ради оборони Житомирської області від 28.10.2022 року №77 запроваджено дистанційну форму навчання в закладах загальної, середньої освіти, дошкільних навчальних закладах, закладах позашкільної освіти, за виключенням населених пунктів громади, що не входять до 40 км зони від державного кордону з республікою білорусь, а саме: с. Зубковичі; с. Стовпинка; с. Жубровичі; с. Сердюки; с. Зольня; с. Майдан; с. Сарнівка.

Відповідне рішення було прийнято одноголосно.