На комісії з ТЕБ та НС розглянули питання щодо здійснення освітнього процесу

Сьогодні, 14 листопада, відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Олевської міської територіальної громади, яке провів заступник міського голови Василь Ковальчук.

На порядку денному розглядалось одне питання – про здійснення освітнього процесу за дистанційною, очною та змішаною формами навчання закладів освіти на території Олевської громади.

З урахуванням всіх пропозицій та зауважень, а також враховуючи звернення батьків учнів та вихованців навчальних закладів, комісія прийняла рішення забезпечити на території громади, згідно топографічної карти з розмежуванням 40 км зони кордону з республікою білорусь, здійснення освітнього процесу дистанційної, очної та змішаної форм навчання в закладах загальної, середньої освіти, дошкільних навчальних закладах, закладах позашкільної освіти (для кожного закладу індивідуально), за умови забезпечення максимально можливої безпеки кожного здобувача та працівника системи освіти.