На дорогах ожеледиця (I рівень небезпеки, жовтий). Будьте обережні.

За інформацією Житомирського обласного ЦГМ, 22 листопада у західних, північних та більшості центральних областей на дорогах ожеледиця, вночі у західних областях туман, видимість 200-500 м. (I рівень небезпеки, жовтий).

Погодні умови призведуть до порушення руху транспорту на дорогах і вулицях. Саме тому звертаємося до водіїв бути уважними і неухильно дотримуватися правил дорожнього руху, контролювати швидкість транспортного засобу.

Під час ожеледиці на дорожньому покритті збільшується гальмівний шлях, саме тому необхідно вибирати безпечний швидкісний режим, враховувати інтенсивність руху, а також особливості і стан транспортного засобу.

Водіям слід звертати особливу увагу на рух по естакадах, мостах і шляхопроводах, оскільки саме в цих місцях найбільш ймовірне виникнення ожеледиці.