Олевська міська рада передала автомобіль для Збройних Сил України

Автомобілі наразі  дуже потрібні для виконання бойових задач – вони рятують життя і допомагають боротися з ворогом. Але часто виходять з ладу чи потрапляють під обстріли. Тому їх потреба завжди актуальна для фронту.

Розуміючи цю важливість, Олевська міська рада в чергове передала автомобіль для Збройних Сил України.

Автомобіль був придбаний за кошти, які приносили дітки в міську раду. Також частину коштів зібрали працівники міської ради.

Висловлюємо щиру вдячність усім, хто долучається до допомоги нашим Збройним Силам!

Окремо дякуємо Олексію Тимощуку, Ярославу Іванченку та Івану Стрелюку, які допомогли підготувати авто для фронту.

«Ця допомога – це те найменше, що ми можемо зробити для наших захисників, адже це краплина в морі в порівнянні з тим, що роблять наші військовослужбовці на передовій. Хочу висловити слова подяки, всім, хто допомагає нашим військовим. На цьому ми не зупиняємось, а продовжуємо далі працювати», – зазначив міський голова Сергій Лисицький.

Не втомлюємося допомагати, бо разом ми  – сила!

Нагадуємо, що нещодавно працівники освіти придбали автомобіль для ЗСУ за свій одноденний заробіток.