Опитування: Чи прикрашати новорічну ялинку в Олевську?

Олевська міська рада проводить опитування щодо встановлення у місті новорічної ялинки. Хочемо з вами порадитися і зробити маленьке опитування.

Наразі вирішуємо, що робити цьогоріч із прикрашанням новорічно-різдвяного дерева у місті Олевськ. Для того, щоб висловити свою думку, віддайте свій голос за один із запропонованих варіантів:

Що робити цьогоріч із прикрашанням новорічно-різдвяного дерева у місті Олевськ?
1408 Варіанти · 1408 Відповіді

Опитування завершено

Триватиме обговорення до 17:00 год. 14 грудня. Вже 15 грудня ми опублікуємо результати обговорення на офіційному сайті громади та Фейсбук-сторінці.

Наперед зауважимо: йдеться про прикрашену ялинку, що росте на площі Соборна, але без ілюмінації, враховуючи енергозберігаючі заходи для підтримки енергетичної системи країни.

Як гадаєте: створювати мінімальну атмосферу Різдва, не затрачаючи бюджетних коштів чи все таки не варто? Чекаємо на ваші думки!